Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1985 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Sport |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 78 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 39/90 |
Kleurets door
de kunstenaar zelf gedrukt op handgeschept papier met toegevoegde dieptewerking.
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
De
kunstenares/etser Leentje Linders mag zich verheugen in een grote bekendheid.
Deze bekendheid verkreeg ze door haar dynamische etsen over sport, en door haar
virtuoze etsen waarin ze allerlei aspecten uit de luchtvaart en scheepvaart
verwerkt.
Met haar gevoel voor schoonheid, perfectie en creativiteit weet ze heden en
verleden te verenigen in haar kunstwerken die tot de verbeelding spreken. Haar
werk is onderdeel van vele collecties, waaronder het Haags Gemeentemuseum.
(Bron: Leentje Linders)
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eindhoven, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 10-3-2019 um 15:38 |
Endzeit | 17-5-2019 um 21:25 |