Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 39/90 |
Kleurets door
de kunstenaar zelf gedrukt op handgeschept papier met toegevoegde dieptewerking.
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
De
kunstenares/etser Leentje Linders mag zich verheugen in een grote bekendheid.
Deze bekendheid verkreeg ze door haar dynamische etsen over sport, en door haar
virtuoze etsen waarin ze allerlei aspecten uit de luchtvaart en scheepvaart
verwerkt.
Met haar gevoel voor schoonheid, perfectie en creativiteit weet ze heden en
verleden te verenigen in haar kunstwerken die tot de verbeelding spreken. Haar
werk is onderdeel van vele collecties, waaronder het Haags Gemeentemuseum.
(Bron: Leentje Linders)
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 10-3-2019 om 15:38 |
Eindtijd | 17-5-2019 om 21:25 |