Leentje Linders - The scrimmage - Verkocht

Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - The scrimmage kopen? Bied vanaf 40!
  • Leentje Linders (1942)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/90

Kleurets door de kunstenaar zelf gedrukt op handgeschept papier met toegevoegde dieptewerking.
Handgesigneerd en genummerd met potlood.

De kunstenares/etser Leentje Linders mag zich verheugen in een grote bekendheid. Deze bekendheid verkreeg ze door haar dynamische etsen over sport, en door haar virtuoze etsen waarin ze allerlei aspecten uit de luchtvaart en scheepvaart verwerkt.
Met haar gevoel voor schoonheid, perfectie en creativiteit weet ze heden en verleden te verenigen in haar kunstwerken die tot de verbeelding spreken. Haar werk is onderdeel van vele collecties, waaronder het Haags Gemeentemuseum. (Bron: Leentje Linders)

Bij voorkeur ophalen in Eindhoven of Den Haag. Verzending in ruime koker, verzendkosten: 10 euro.
Binnen Nederland € 10,00

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  PVH
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
56 cm
78 cm