Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Sport |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 78 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 39/90 |
Kleurets door
de kunstenaar zelf gedrukt op handgeschept papier met toegevoegde dieptewerking.
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
De
kunstenares/etser Leentje Linders mag zich verheugen in een grote bekendheid.
Deze bekendheid verkreeg ze door haar dynamische etsen over sport, en door haar
virtuoze etsen waarin ze allerlei aspecten uit de luchtvaart en scheepvaart
verwerkt.
Met haar gevoel voor schoonheid, perfectie en creativiteit weet ze heden en
verleden te verenigen in haar kunstwerken die tot de verbeelding spreken. Haar
werk is onderdeel van vele collecties, waaronder het Haags Gemeentemuseum.
(Bron: Leentje Linders)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Eindhoven, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-3-2019 à 15:38 |
Heure de fin | 17-5-2019 à 21:25 |