Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Träger | Japanisches Papier |
Stil | Realistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 8.5 x 7 cm (h x b) |
Passepartout | 18.5 x 16 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een ets van de Nederlandse kunstenaar Ludwig Stainer (1903) met een voorstelling van een jonge ekster. Afgedrukt op dun, Japans, papier.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood.
-Oplage onbekend. Jaartal onbekend.
-Het werk is niet ingelijst. Zit wel achter een kartonnen passe-partout.
-Afmetingen: Passe-partout, 18,5 x 16 cm. Blad, 12,5 x 11 cm. Beeld/ets, 8,5 x 7 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Ludwig Stainer, geboren 09-01-1903 in Wenen, beeldend kunstenaar.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Lid van de kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken, Amsterdam (ca 1937).
Literatuur: Scheen 1969-1970; Jacobs 1993.
Zustand | Gut | ||
De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes. | |||
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 4-6-2018 um 19:14 |
Endzeit | 17-6-2018 um 16:28 |