Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier japonais |
Style | Réaliste |
Sujet | Animaux |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 8.5 x 7 cm (h x l) |
Passe-partout | 18.5 x 16 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een ets van de Nederlandse kunstenaar Ludwig Stainer (1903) met een voorstelling van een jonge ekster. Afgedrukt op dun, Japans, papier.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood.
-Oplage onbekend. Jaartal onbekend.
-Het werk is niet ingelijst. Zit wel achter een kartonnen passe-partout.
-Afmetingen: Passe-partout, 18,5 x 16 cm. Blad, 12,5 x 11 cm. Beeld/ets, 8,5 x 7 cm.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Ludwig Stainer, geboren 09-01-1903 in Wenen, beeldend kunstenaar.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Lid van de kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken, Amsterdam (ca 1937).
Literatuur: Scheen 1969-1970; Jacobs 1993.
État | |||
État | Bon | ||
De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’ en het passe-partout heeft kreukjes en punaise-gaatjes. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2018 à 19:14 |
Heure de fin | 17-6-2018 à 16:28 |