Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Jahr | 1999 |
Technik | Collage |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30.5 x 29.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 43 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Unieke fotocollage en gemengde techniek waarin een lp zit, van Madeleine Berkheimer. Jaar: 1999. Afmetingen werk incl lijst: H43 x b43 cm. Afmetingen werk: H30.5 x b29.5. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. Tekst achterzijde. Herkomst: Gallery Cokkie Snoei. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2020 um 20:24 |
Endzeit | 22-6-2020 um 14:04 |