Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1999 |
Technique | Collage |
Dimensions | 30.5 x 29.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 43 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Unieke fotocollage en gemengde techniek waarin een lp zit, van Madeleine Berkheimer. Jaar: 1999. Afmetingen werk incl lijst: H43 x b43 cm. Afmetingen werk: H30.5 x b29.5. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. Tekst achterzijde. Herkomst: Gallery Cokkie Snoei. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-5-2020 à 20:24 |
Heure de fin | 22-6-2020 à 14:04 |