Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55.5 x 73.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 15/60 |
- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 49x56,5 cm)
- Gesigneerd en genummerd (15/60) in potlood - Beperkte oplage!!
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum - Kasterlee
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 22-5-2019 um 13:45 |
Endzeit | 2-6-2019 um 19:10 |