Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55.5 x 73.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 15/60 |
- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 49x56,5 cm)
- Gesigneerd en genummerd (15/60) in potlood - Beperkte oplage!!
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum - Kasterlee
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 22-5-2019 à 13:45 |
Heure de fin | 2-6-2019 à 19:10 |