Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 99 x 39 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 100.5 x 40.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig gemengde techniek op papier van Maya Wildevuur. Met bladgoud/textiel/acryl. Titel: Geisha met waaier. Jaar: 1991. Afmetingen incl. lijst: h100.5 x b40.5cm. Afmetingen werk: h99 x b39cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
I.v.m. de grote is verzenden alleen mogelijk met een koerier
Zustand | Gut |
In goede staat | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 4-6-2020 um 22:21 |
Endzeit | 8-6-2020 um 19:52 |