Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 99 x 39 cm (h x l) |
incl. cadre | 100.5 x 40.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig gemengde techniek op papier van Maya Wildevuur. Met bladgoud/textiel/acryl. Titel: Geisha met waaier. Jaar: 1991. Afmetingen incl. lijst: h100.5 x b40.5cm. Afmetingen werk: h99 x b39cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
I.v.m. de grote is verzenden alleen mogelijk met een koerier
État | |
État | Bon |
In goede staat | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2020 à 22:21 |
Heure de fin | 8-6-2020 à 19:52 |