Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Jiri Anderle - "L´estro armonico" - Ant. Vivaldi, 1988 - Auflage 60 - handsigniert-nummeriert
David LaChapelle - "Lusty Spring" - Angelina Jolie - 2001
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Maurits Cornelis ESCHER (1898-1972)
Print-Multiple Litho
Afmeting 47 x 47 cm Beeldmaat
Afmeting met lijst 64 x 84 cm , gelijst in een zwarte lijst , gelijst in een paspartoe kleur crem/ wit
In de druk met mongram rechts onder
In de druk gedateerd links onder 3 - '37