Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Maurits Cornelis ESCHER (1898-1972)
Print-Multiple Litho
Afmeting 47 x 47 cm Beeldmaat
Afmeting met lijst 64 x 84 cm , gelijst in een zwarte lijst , gelijst in een paspartoe kleur crem/ wit
In de druk met mongram rechts onder
In de druk gedateerd links onder 3 - '37
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 14-4-2018 om 12:16 |
Eindtijd | 20-4-2018 om 14:23 |