Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1946 |
Technik | Füller (Tinte) |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 16 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||
Tekening 1 is enigszins, egaal en niet storend vergeeld. Een zéér dunne, horizontale vouw (nauwelijks te zien) net boven de tekening. Tekening 2 is in goede staat, nauwelijks vergeeld. Tekening 3 is in matige tot goede staat, ingelijst geweest en daardoor gedeeltelijk vergeeld, zie foto's. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Almere, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Almere, Niederlande |
Startzeit | 3-12-2020 um 21:22 |
Endzeit | 11-12-2020 um 19:07 |