Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 89 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekend werk van de Columbiaans-Nederlandse kunstenaar Michel Cardenas (Miguel-Angel Cardenas Rodriguez). Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (17/190). In zeer goede conditie; er zitten alleen wat kreukjes in de brede witte marge links. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 89cm x 60cm
(blad), 72cm x 52cm (beeld)
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Lediglich der breite weiße Rand links weist einige Knickspuren auf. Eingerahmt mit Passepartout ist die Arbeit ausgezeichnet. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||