Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Bekend werk van de Columbiaans-Nederlandse kunstenaar Michel Cardenas (Miguel-Angel Cardenas Rodriguez). Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (17/190). In zeer goede conditie; er zitten alleen wat kreukjes in de brede witte marge links. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 89cm x 60cm
(blad), 72cm x 52cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Er zitten alleen wat kreukjes in de brede witte marge links. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-9-2022 om 14:24 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 10:39 |