Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Miguel Berrocal 1933 Malaga
Titel : TORSO "
Techniek : Prage Druk op ButtenPapier 250 gr
Handgesigneerd en Gedateerd 1971
Kleine oplage !
Bladformaat : 34,2 x 24,5 cm
Conditie in Perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Startzeit | 4-2-2014 um 15:07 |
Endzeit | 9-2-2014 um 15:07 |