Bert Houweling - Foto, Eastbourne – gerahmt
Daum Nancy - Wunderschöne blaugrüne Vase
Willem Oorebeek - Ecke der niederländischen Schule
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : MIGUEL BERROCAL 1933-2006
Titel : Citius Altius Fortius ''
Techniek : PrageDruk
Handgesigneerd en Gedateerd 1993
Kleine oplage : 59 / 100
Formaat : 23,5 x 14,2 cm
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden mogelijk , of afhalen in de Gallery
Startzeit | 17-1-2014 um 20:34 |
Endzeit | 22-1-2014 um 20:34 |