Pavel Sukdolak - TITEL schwer lesbar
Nico Cevat - Stillleben mit Büchern.
Yvon Trossèl - Tiefseevase/Fisch
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : MIGUEL BERROCAL 1933 Malaga-
Titel : Citius Altius Fortius ''
Techniek : PrageDruk
HANDGESIGNEERD en Gedateerd 1993
Formaat : 23,5 x 14,5 cm
KLEINE oplage : 59 / 100
Conditie : in Perfecte Staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Startzeit | 31-1-2014 um 21:46 |
Endzeit | 7-2-2014 um 21:46 |