Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel uit 1980. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Nogmaals gedateerd 10/9'80 linksonder in de marge.
Achterzijde passe partout sticker van Kunsthandel M.L. de Boer vanwege tentoonstelling mei-juni '81
Vermeld in de oeuvre catalogus van de Stichting Otto B. de Kat bij het RKD
Beeldmaat 27 x 37 cm. Bladmaat 31 x 41 cm. Losbladig in passe partout.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 21-7-2017 um 13:46 |
Endzeit | 3-8-2017 um 19:46 |