Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Otto B. de Kat (1907-1995)
Titel: La Seine à Bougival (De Seine Bij Bougival)
Jaartal: 1947
Afmetingen afbeelding: 24 cm x 33 cm
Gesigneerd: Ja, lo: Otto de Kat
Ingelijst: Ja in originele lijst, lijstmaat 44 x 51 cm.
Materiaal: Aquarel op papier
Bijzonderheden: Tentoongesteld op de tentoonstelling van de Hollandsche Aquarellistenkring in het Stedelijk van Abbe Museum te Eindhoven september en oktober 1947. Museumsticker achterop kunstwerk.
Kunstwerk is vermeld in de bijbehorende tetoonstellings catalogus uit 1947
Startzeit | 9-2-2016 um 16:44 |
Endzeit | 23-2-2016 um 16:44 |