Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Otto B. de Kat (1907-1995)
Titel: La Seine à Bougival (De Seine Bij Bougival)
Jaartal: 1947
Afmetingen afbeelding: 24 cm x 33 cm
Gesigneerd: Ja, lo: Otto de Kat
Ingelijst: Ja in originele lijst, lijstmaat 44 x 51 cm.
Materiaal: Aquarel op papier
Bijzonderheden: Tentoongesteld op de tentoonstelling van de Hollandsche Aquarellistenkring in het Stedelijk van Abbe Museum te Eindhoven september en oktober 1947. Museumsticker achterop kunstwerk.
Kunstwerk is vermeld in de bijbehorende tetoonstellings catalogus uit 1947
Heure de début | 9-2-2016 à 16:44 |
Heure de fin | 23-2-2016 à 16:44 |