Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho uit 1950 - afgedrukt in pastel kleuren op stevig Arches
In potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's)
Afm: 65x50 cm - afb. 52x38 cm - goede conditie met geringe gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst.
Zorgvuldige verpakking met aangetekende verzending en tarief PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Startzeit | 6-11-2016 um 12:43 |
Endzeit | 14-11-2016 um 9:43 |