Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Johan van den Berg - Composition abstraite géométrique - Oeuvre originale
Jasper Banen - Quatre chiffres
Jasper Banen - Splendeur printanière
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho uit 1950 - afgedrukt in pastel kleuren op stevig Arches
In potlood gesigneerd en genummerd (zie foto's)
Afm: 65x50 cm - afb. 52x38 cm - goede conditie met geringe gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst.
Zorgvuldige verpakking met aangetekende verzending en tarief PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Heure de début | 6-11-2016 à 12:43 |
Heure de fin | 14-11-2016 à 9:43 |