Armando - Farbgiclée DER DURCHGANG Handsigniert
Corry Ammerlaan - Gemeinsam ausgeglichen
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handsigniert
Jopie Huisman - Farbiger Giclée-Bruststreifen auf DEVENTER CHAIR
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlinosnede uit 1952. Potlood gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 24 x 32,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 45 x 52,5 cm. Afgebeeld in het boek "Leven en werk van Otto B. de Kat".
Otto B. de Kat was geboren in 1907 te Dordrecht en overleden te Laren in 1995.
Startzeit | 4-4-2016 um 20:36 |
Endzeit | 5-4-2016 um 14:56 |