Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlinosnede uit 1952. Potlood gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 24 x 32,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 45 x 52,5 cm. Afgebeeld in het boek "Leven en werk van Otto B. de Kat".
Otto B. de Kat was geboren in 1907 te Dordrecht en overleden te Laren in 1995.
Heure de début | 4-4-2016 à 20:36 |
Heure de fin | 5-4-2016 à 14:56 |