Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlinosnede uit 1952.Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.
"épreuve d'artiste" rechtsonder.
Beeldmaat 24,5 x 32,5 cm. Bladmaat 26 x 37 cm. Losbladig.
Afgebeeld in "Otto B. de Kat - Leven en werk" op blz. 52.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 3-3-2018 um 20:26 |
Endzeit | 18-3-2018 um 19:31 |