Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlinosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '69 rechtsonder. Epreuve d'artiste en genummerd 7/15 linksonder.
Beeldmaat 13 x 16 cm.Ingelijst.
Otto B.de Kat is geboren te Dordrecht in 1907 en overleden te Laren in 1995.
Startzeit | 16-10-2015 um 21:43 |
Endzeit | 31-10-2015 um 19:43 |