Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlinosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '69 rechtsonder. Epreuve d'artiste en genummerd 7/15 linksonder.
Beeldmaat 13 x 16 cm.Ingelijst.
Otto B.de Kat is geboren te Dordrecht in 1907 en overleden te Laren in 1995.
Starttijd | 16-10-2015 om 21:43 |
Eindtijd | 31-10-2015 om 19:43 |