Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlinosnede uit 1954. Potlood gesigneerd rechtsonder.
"épreuve d'artiste" linksonder.
Annotatie: "voor Johanna Moes 21 oct. 1981" middenonder.
Beeldmaat 19,2 x 15,6 cm. Ingelijst. Lijstmaat 35,5 x 31 cm.
Afgebeeld in "Leven en werk" 2002 Blz.150.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 21-7-2017 um 13:39 |
Endzeit | 3-8-2017 um 19:39 |