Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Linosnede met een aller aardigst portret van een meisje in een interieur
Typisch in de stijl van Otto B. de Kat.
Beeldmaat 8,5 x 5 cm. Bladmaat 12,5 x 7,5 cm.
Blad getipt op karton.