Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Linosnede met een aller aardigst portret van een meisje in een interieur
Typisch in de stijl van Otto B. de Kat.
Beeldmaat 8,5 x 5 cm. Bladmaat 12,5 x 7,5 cm.
Blad getipt op karton.