Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: Monts Du Cantal
Jaartal: 1970
Afbeeldingsformaat: 20,5 x 26 cm.
Gesigneerd: Ja, met "DK" stempel
Materiaal: linosnede op Japans papier
Ingelijst: nee, achter passe-partout
Conditie: In goede staat
Bijzonderheden:
Zeldzame linosnede uit de serie "Monts Du Cantal" uit 1970.
Afkomstig uit de collectie van de beeldhouwer Han Wezelaar (1901-1984), een goede vriend van Otto de Kat.
Startzeit | 25-5-2016 um 19:49 |
Endzeit | 1-6-2016 um 19:59 |