Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: Monts Du Cantal
Jaartal: 1970
Afbeeldingsformaat: 20,5 x 26 cm.
Gesigneerd: Ja, met "DK" stempel
Materiaal: linosnede op Japans papier
Ingelijst: nee, achter passe-partout
Conditie: In goede staat
Bijzonderheden:
Zeldzame linosnede uit de serie "Monts Du Cantal" uit 1970.
Afkomstig uit de collectie van de beeldhouwer Han Wezelaar (1901-1984), een goede vriend van Otto de Kat.
Heure de début | 25-5-2016 à 19:49 |
Heure de fin | 1-6-2016 à 19:59 |