Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Linosnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Gestempeld linksonder.
Beeldmaat 8,6 x 5 cm. Ingelijst.
Otto B. de Kat is geboren te Dodrecht in 1907 en overleden te Laren in 1995.
Startzeit | 24-8-2015 um 11:10 |
Endzeit | 5-9-2015 um 21:10 |