Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: zonder titel
Jaartal: 1958
Afbeeldingsformaat: 27 x 40 cm.
Lijst formaat: 42 x 55 cm.
Gesigneerd: Ja, in potlood rechtsonder Otto B de Kat '58
Materiaal: litho op papier
Ingelijst: ja, achter passe-partout en museumglas
Conditie: In goede staat
Startzeit | 9-12-2015 um 11:06 |
Endzeit | 21-12-2015 um 21:11 |