Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: zonder titel
Jaartal: 1958
Afbeeldingsformaat: 27 x 40 cm.
Lijst formaat: 42 x 55 cm.
Gesigneerd: Ja, in potlood rechtsonder Otto B de Kat '58
Materiaal: litho op papier
Ingelijst: ja, achter passe-partout en museumglas
Conditie: In goede staat
Heure de début | 9-12-2015 à 11:06 |
Heure de fin | 21-12-2015 à 21:11 |