Elva Polyakova - Amsterdamer Kanäle
Elva Polyakova - Mädchen im abstrakten Licht - 2 x Gemälde
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 – wunderschön gerahmt – 2015
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1970 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Litho uit " Le Gout du Bonheur" van Pablo Picasso. Picasso werkte zelf mee aan deze uitgave. De litho is gedrukt op Arches papier. Nummer: 100/105. In de steen gesigneerd. Uitgegeven door: Carl Schünneman, Bremen. De litho's zijn gemaakt naar aanleiding van tekeningen van Picasso (datum: 8.10.64.)
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 24-10-2018 um 14:55 |
Endzeit | 29-10-2018 um 19:49 |