Karel Appel - 'Tête', ingelijst
Peter Nieuwendijk - Teken aan de wand
Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenboeket
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho uit " Le Gout du Bonheur" van Pablo Picasso. Picasso werkte zelf mee aan deze uitgave. De litho is gedrukt op Arches papier. Nummer: 100/105. In de steen gesigneerd. Uitgegeven door: Carl Schünneman, Bremen. De litho's zijn gemaakt naar aanleiding van tekeningen van Picasso (datum: 8.10.64.)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 24-10-2018 om 14:55 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 19:49 |