Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1970 |
Technique | Varia |
Dimensions | 32.5 x 25 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Litho uit " Le Gout du Bonheur" van Pablo Picasso. Picasso werkte zelf mee aan deze uitgave. De litho is gedrukt op Arches papier. Nummer: 100/105. In de steen gesigneerd. Uitgegeven door: Carl Schünneman, Bremen. De litho's zijn gemaakt naar aanleiding van tekeningen van Picasso (datum: 8.10.64.)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-10-2018 à 14:55 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 19:49 |