Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Kunstenaar: Pablo Picasso (Spanje, 1881-1973)
Titel: Ronda de la juventud (Ronde van de jeugd)
Jaartal: 1960's
Afmetingen: 24 cm (doorsnede)
Techniek: Limoges porseleinen bord
Oplage: genummerd 96/1000 in verso
Signatuur: gesigneerd en gedateerd in de druk
Editie: Distribué par Éditions Bernard Van Dyck
Conditie: in zeer goede staat
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Sittard, Niederlande |
Ort des Objekts | Sittard, Niederlande |
Startzeit | 7-5-2017 um 15:40 |
Endzeit | 12-5-2017 um 13:40 |