Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Kunstenaar: Pablo Picasso (Spanje, 1881-1973)
Titel: Ronda de la juventud (Ronde van de jeugd)
Jaartal: 1960's
Afmetingen: 24 cm (doorsnede)
Techniek: Limoges porseleinen bord
Oplage: genummerd 96/1000 in verso
Signatuur: gesigneerd en gedateerd in de druk
Editie: Distribué par Éditions Bernard Van Dyck
Conditie: in zeer goede staat
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland |
Objectlocatie | Sittard, Nederland |
Starttijd | 7-5-2017 om 15:40 |
Eindtijd | 12-5-2017 om 13:40 |