Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
4 Sema Cahiers, eigen uitgave van de Sema Studio van Piet Franzen. Formaat 12 x 14 cm. Ieder boekje bevat 2 leporello's met elk 3 houtdrukken en 2 pagina's met een gedicht. Alle boekjes zijn genummerd, no. 12 uit een oplage van 21, en gesigneerd.
(de foto's geven de leporello's en het 1e gedicht weer van cahier no. 3). De boekjes verkeren in goede staat zonder verkleuringen of beschadigingen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Duivendrecht, Niederlande |
Ort des Objekts | Duivendrecht, Niederlande |
Startzeit | 13-11-2017 um 11:35 |
Endzeit | 21-11-2017 um 11:35 |