Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
4 Sema Cahiers, eigen uitgave van de Sema Studio van Piet Franzen. Formaat 12 x 14 cm. Ieder boekje bevat 2 leporello's met elk 3 houtdrukken en 2 pagina's met een gedicht. Alle boekjes zijn genummerd, no. 12 uit een oplage van 21, en gesigneerd.
(de foto's geven de leporello's en het 1e gedicht weer van cahier no. 3). De boekjes verkeren in goede staat zonder verkleuringen of beschadigingen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Duivendrecht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Duivendrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-11-2017 à 11:35 |
Heure de fin | 21-11-2017 à 11:35 |