Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
4 Sema Cahiers, eigen uitgave van de Sema Studio van Piet Franzen. Formaat 12 x 14 cm. Ieder boekje bevat 2 leporello's met elk 3 houtdrukken en 2 pagina's met een gedicht. Alle boekjes zijn genummerd, no. 12 uit een oplage van 21, en gesigneerd.
(de foto's geven de leporello's en het 1e gedicht weer van cahier no. 3). De boekjes verkeren in goede staat zonder verkleuringen of beschadigingen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Duivendrecht, Nederland |
Objectlocatie | Duivendrecht, Nederland |
Starttijd | 13-11-2017 om 11:35 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 11:35 |