Antoni Tapies - 12 Artikel - 3 Orig. Lithographien - Boek Sevilla - Kat. Barcelona + 10 Ephemera
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi werk van Piet Wiegman II. Groot formaat en handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en zit achter een passepartout. Kan losgesneden worden aan de achterzijde (vast met tape).
Afmeting: 44,5 x 52,5 cm. Beeld binnen passepartout is 36 x 46.
Gesigneerd.
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend
Jaar: onbekend
Piet Wiegman kreeg zijn eerste aanwijzingen van zijn vader Jan Wiegman. Zijn vader adviseerde hem schilder te worden. Hij ging in de leer bij Piet Kloes te Bennebroek. Met zijn oom Matthieu Wiegman reisde hij naar Mallorca. Daar tekende hij met name caféscènes die hij kon verkopen om aan de kost te komen. In die tijd vervaardigde hij zeer sterk compositorische werk, niet alleen in olieverf maar ook in lino.
Bij Piet thuis was het een komen en gaan van locale Haarlemse schilders en schrijvers.
Het werk is in goede staat.
Ophalen of verzenden
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Velserbroek, Niederlande |
Ort des Objekts | Velserbroek, Niederlande |
Startzeit | 4-11-2017 um 16:13 |
Endzeit | 11-11-2017 um 16:18 |