Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Befaamde ets door Pieter Dupont.
Ploegpaard aan de oevers der Seine, ontstaan te Parijs in 1898
Dit is de eerste ets in de serie 'L'Outillage'
Eerste staat, met ploeger links achter een tweespan paarden
Oplage Van Wisselingh: 100 exemplaren
Losbladig, beeldmaat 27,3x38,4, bladmaat 36x47,4
Gesigneerd r.o. in potlood 'Dupont' en r.o. buiten de marge 'PD'
L.b. in de plaat 'L'Outillage', l.o. lichte open moet, buiten de voorstelling
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 13-9-2015 um 17:19 |
Endzeit | 21-9-2015 um 21:19 |