Bruno Bruni - Lithographie offset couleur AMARYLLIS Signée à la main
Corneille - Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS
Herman Brood - Sculpture en résine --- ENTENDRE VOIR et VOIR LE SILENCE
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Befaamde ets door Pieter Dupont.
Ploegpaard aan de oevers der Seine, ontstaan te Parijs in 1898
Dit is de eerste ets in de serie 'L'Outillage'
Eerste staat, met ploeger links achter een tweespan paarden
Oplage Van Wisselingh: 100 exemplaren
Losbladig, beeldmaat 27,3x38,4, bladmaat 36x47,4
Gesigneerd r.o. in potlood 'Dupont' en r.o. buiten de marge 'PD'
L.b. in de plaat 'L'Outillage', l.o. lichte open moet, buiten de voorstelling
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 13-9-2015 à 17:19 |
Heure de fin | 21-9-2015 à 21:19 |