Philippe Halsman - Map "MARILYN" (3 foto's) - Oplage 250 - gesigneerd - genummerd
Yayoi Kusama - After - Naoshima Red Pumpkin
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Befaamde ets door Pieter Dupont.
Ploegpaard aan de oevers der Seine, ontstaan te Parijs in 1898
Dit is de eerste ets in de serie 'L'Outillage'
Eerste staat, met ploeger links achter een tweespan paarden
Oplage Van Wisselingh: 100 exemplaren
Losbladig, beeldmaat 27,3x38,4, bladmaat 36x47,4
Gesigneerd r.o. in potlood 'Dupont' en r.o. buiten de marge 'PD'
L.b. in de plaat 'L'Outillage', l.o. lichte open moet, buiten de voorstelling
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 13-9-2015 om 17:19 |
Eindtijd | 21-9-2015 om 21:19 |