Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Rita Lentz. Geboren, Assen 1959. Voorstelling: Kleurenhoutsnede. Zonder Titel. Gesigneerd en gedateerd 97. Afm totaal: 57 x 57 cm. Beeldformaat: 30 x 30 cm. Inclusief: glasplaat, ophangmogelijkheid en houten lijst deze moet wat bijgekleurd worden. Het wordt i.v.m. glasplaat zorgvuldig ingepakt.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 5-5-2018 um 11:29 |
Endzeit | 16-6-2018 um 8:42 |